Přihlásit se: 

PETR KRÁLÍK

PODNIKATEL, INVESTOR, SPRÁVCE NEMOVITOSTÍ
Majitel společnosti RATATA Investments s.r.o. Má rozsáhlé zkušenosti se spoluprací s investory, výběrem vhodných lokalit, výběrem vhodných bytů, s jejich opravami a s jejich přípravou bytů na pronájem. Společně se svým týmem spravuje několik set bytů investorů.
Jeho hlavním zájmem je pomoci lidem k vyšším příjmům a finanční nezávislosti. Soustředí se na optimalizaci bytového portfolia investorů - jak pro investora co nejlépe nastavit investici do bytů na pronájem, aby mu pravidelně vynášela co nejvíce.

Ing. PETRA KRÁLÍKOVÁ

PODNIKATELKA, INVESTORKA. SPRÁVCE NEMOVITOSTÍ
Výkonná ředitelka společnosti RATATA Investments s.r.o. Má rozsáhlé zkušenosti se spoluprací s investory, výběrem vhodných bytů, s opravami a s přípravou bytů na pronájem.
Je klíčovou osobou, která vyvíjí systémy a postupy na správu bytů tak, aby byla co nejefektivnější. Tím dosahuje nejvyšších možných zisků pro investory. Společně s týmem spravuje několik set bytů investorů a stará se o tisíce nájemníků.
Věnuje se dále financování bytů, účetnictví a právní stránce pronajímání.
Jejím hlavním zájmem je také pomoci lidem k vyšším příjmům a finanční nezávislosti.

PROČ JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI TENTO KURZ

"PROFESIONÁLNÍM INVESTOREM DO BYTŮ NA PRONÁJEM"

Již delší dobu podnikáme v oboru investování do bytů na pronájem v severních Čechách a spolupracujeme s investory z celé České republiky. Náš záběr je však na omezeném prostoru, kde se intenzivně věnujeme nakupování a správě bytů, ať již pro investory nebo pro nás.
Máme rádi lidi, investory i nájemníky, a těší nás, když vidíme, že jsou spokojení a že se jim dobře daří. Těší nás, když investoři mají vyšší a vyšší pravidelné příjmy a také když jejich nájemníci jsou spokojení s novým bydlením.
Rozhodli jsme se celé know-how, které jsme v RATATA Investments s.r.o. postupně sestavili a které úspěšně používáme na stovkách bytů, zpracovat do kurzu tak, aby si jej každý mohl rychle nastudovat a použít. Jsme oba lidé z praxe, vše denodenně používáme. Kurz je celý založen na reálných zkušenostech.
Navíc v RATATA Investments s.r.o. platí investoři za výběr každého bytu, pomoc s jeho nákupem a přípravu na pronájem částku 47 190 Kč bez právních služeb. Investoři dále platí měsíčně za správu svých bytů. Po nastudování našeho kurzu budete mít k dispozici celé naše know-how a budete ho moci používat na neomezené množství bytů! Ušetříte při nákupu, opravách i správě.
Držíme palce a věříme, že Vám know-how z kurzu přinese skvělé výsledky.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram